Середа, 23 серпня 2017 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 20.05.2016 16:48

Одне з головних завдань Уряду - створення сприятливих умов для розвитку бізнесу. Маємо створити такі умови, щоби бізнес був здатен до власного розвитку.-- Володимир Гройсман
Володимир Гройсман інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
X Міжнародна виставка LABComplEX.
17.10.2017 10:00
17-19 жовтня 2017 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться X ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України. В рамках заходу представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг із створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.
коментарів: 0
детальніше →
II Український форум Шовкового шляху 2017
4.10.2017 10:00
У формі візьмуть участь представники Уряду України та банків Азії та Близького Сходу; пані Камола Махмудова, старший банкір ЄБРР; пан Вінсент О’Брайєн, член Банківської комісії ІСС, консультант з торгового фінансування ЄБРР; пан Сергій Костогриз, начальник Управління торгового фінансування АТ «Райффайзен Банк Аваль»; представники національного банку України тощо. Цільовою аудиторією заходу є фахівці з торгового фінансування банківського сектору, суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, малих і середніх підприємств, транспортно-експедиційних компаній, страхових та юридичних компаній.
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл: «Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення»
7.09.2017 10:00
Метою круглого столу “Реформування спиртової галузі в Україні: час приймати рішення» є всебічне обговорення ситуації, що склалася у спиртовій галузі із залученням провідних експертів, учасників ринку, органів державної влади та пошук конструктивних, консенсусних рішень для проведення ефективних реформ у цій сфері.
коментарів: 0
детальніше →
Засідання АМКУ стосовно схвалення Звіту за результатами дослідження ринку реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт утимчасових спорудах
31.08.2017 10:00
Засідання Антимонопольного комітету України, на якому буде розглянуто питання стосовно схвалення Звіту за результатами дослідження ринку реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт утимчасових спорудах.
коментарів: 0
детальніше →
Круглий стіл на тему «Плюси та мінуси можливого запровадження податку на виведений капітал»
10.08.2017 10:00
Федерація роботодавців України запрошує взяти участь у круглому столі, присвяченому можливому запровадженню податку на виведений капітал, та обговорити із експертами, роботодавцями та представниками влади всі "за" і "проти" такого впровадження.
коментарів: 0
детальніше →
1 2 3 4 5 89
НАШІ ПАРТНЕРИ