Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → 25 квітня 2018 року у приміщенні Громадського офісу при Кіровоградській облдержадміністрації відбулося засідання обласної ради підприємців.

10.05.2018 11:40
25 квітня 2018 року у приміщенні Громадського офісу при Кіровоградській облдержадміністрації відбулося засідання обласної ради підприємців. 25 квітня 2018 року у приміщенні Громадського офісу при Кіровоградській облдержадміністрації відбулося засідання обласної ради підприємців.

25 квітня 2018 року у приміщенні Громадського офісу при Кіровоградській облдержадміністрації відбулося засідання обласної ради підприємців. На початку засідання голова обласної ради підприємців Чижик І.Б. зазначила, що серед завдань, які стоять перед членами обласної ради підприємців, є налагодження тісного контакту з органами виконавчої влади, участь у формуванні політики у сфері підприємництва в регіоні. Заступник голови облдержадміністрації Лобанова С.В. наголосила на тому, що облдержадміністрація будує відносини на засадах партнерства і відкритості. На засіданні виступили директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Рахуба Н.А. та керівник Агенції регіонального розвитку Кіровоградської області Осінський С.О., які проінформували про заходи щодо підтримки суб'єктів малого і середнього бізнесу в області. Під час обговорення питання, члени обласної ради підприємців висловили свої думки та побажання щодо поліпшення бізнес-клімату в області. 

Джерело: http://economika.kr-admin.gov.ua/files/r260418.pdf

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/5597