Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Розпочалось приймання заяв задля участі в установчих зборах Громадської ради при Мінветеранів

8.01.2019 13:38
Розпочалось приймання заяв задля участі в установчих зборах Громадської ради при Мінветеранів Розпочалось приймання заяв задля участі в установчих зборах Громадської ради при Мінветеранів

Від сьогодні й до 28 січня триватиме приймання заяв задля участі в установчих зборах Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України. Подавати документи необхідно в електронній та друкованій формі.

Просимо всіх відповідально поставитися до процесу подання документів та бути активними на всіх етапах формування Громради.

Про те, які саме треба подавати документи і як правильно це робити, детально прописано на офіційному сайті Мінветеранів.  

Самі установчі збори Громадської ради при Мінветеранів відбудуться 28 лютого о 10:00 в Києві, в Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України. Під час цих зборів, окрім інших питань, буде визначений кількісний склад Громради. А от хто до нього ввійде, оберуть безпосередньо громадяни України, віддавши свій голос у відкритому Інтернет-голосуванні за того чи іншого кандидата.

Подати заяву і стати учасником установчих зборів Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів можуть представники інститутів громадянського суспільства. А саме представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять діяльність на території України у сфері, що пов’язана з діяльністю Мінветеранів, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі й завдання діяльності.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/rozpochalos-prijmanya-zayav-zadlya-uchasti-v-ustanovchih-zborah-gromadskoyi-radi-pri-minveteraniv#

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/5959