Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Валютні послаблення: НБУ остаточно скасував ліміт на репатріацію дивідендів

10.07.2019 13:27
Валютні послаблення: НБУ остаточно скасував ліміт на репатріацію дивідендів Валютні послаблення: НБУ остаточно скасував ліміт на репатріацію дивідендів

НБУ скасував усі обмеження на репатріацію дивідендів для покращення інвестиційного клімату.

Про це йдеться на сайті регулятора.

Зазначені зміни щодо репатріації дивідендів затверджені Постановою Правління Національного банку № 91 від 9 липня 2019 року “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України”.

Коли починає діяти – з 10 липня 2019 року бізнес з іноземним капіталом більше не обмежується лімітом на перерахування дивідендів за кордон або на рахунки нерезидентів в Українї.

Розмір перерахування – 12 млн євро на місяць для однієї юридичної особи.

Як зазначив регулятор, чергове валютне послаблення не матиме негативних наслідків для макрофінансової стабільності.

У першому півріччі бізнес перерахував за кордон дивіденди на суму 1,27 млрд дол. США, з яких 1,07 млрд дол. США – за рахунок купленої валюти. Такі обсяги перерахування та купівлі валюти є на 20% і 14% меншими, ніж за аналогічний період минулого року.

Репатріація дивідендів загалом не чинить істотного впливу на ринок, адже купівля валюти на ці цілі становить близько 4% від загального попиту клієнтів банків на іноземну валюту.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/452374/valyutni-poslablennya-nbu-ostatochno-skasuvav-limit-na-repatriatsiyu-dyvidendiv

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6189