Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Кабмін створить Фонд розвитку сільських територій

14.01.2020 13:40
Кабмін створить Фонд розвитку сільських територій Кабмін створить Фонд розвитку сільських територій

Фінансуватися Фонд за рахунок продажу державних земель

Кабінет міністрів України планує створити Фонд розвитку сільських територій. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Кабмина.

Як повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов, Фонд буде фінансуватися за рахунок продажу сільськогосподарської землі, яка перебуває у державній або комунальній власності.

"Завдання Фонду - фінансування розвитку інфраструктури на сільських територіях, енергозбереження, освіти і медицини у сільській місцевості; реалізація державних програм розвитку малих і середніх сільськогосподарських товаровиробників", - заявив Мілованов.

Крім цього уряд планує спростити купівлю землі громадянами, які отримали її у постійне користування. Землю можна буде придбати у власність через 7 років у разі, якщо сплачувалися внески, розмір яких не перевищує розмір орендної плати.

Також у Кабміні зазначили, що після відкриття ринку землі мінімальна вартість одного гектара складе 25-30 тисяч гривень. При цьому покупка землі буде дозволена лише за безготівковим розрахунком, а в 50-кілометровій зоні держкордон продаж землі буде заборонена.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/kabmin-sozdast-fond-razvitiya-selskih-territoriy-1578935491.html

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6373