Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Нефьодов назвав три найбільші напрямки української контрабанди

7.02.2020 17:52
Нефьодов назвав три найбільші напрямки української контрабанди Нефьодов назвав три найбільші напрямки української контрабанди

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов озвучив основні напрямки боротьби з контрабандою на 2020 рік.

Про це він повідомив в інтерв’ю для DT.UA.

“Основні три напрями боротьби, на яких ми наразі концентруємося: контейнери в Одесі, фури в Західній Україні, пошта і авіакарго. Чому саме ці напрями? Тому що вони перетікають один між одним. Ці три напрями макроекономічні, і перекрити їх можна лише разом, тому що люди дуже легко переорієнтовуються. Можна теоретично зупинити всю Одесу, а люди (ті самі) поїдуть у Чернівцях чи на Волині. Це ж стосується і пошти. Стискати можна лише разом, стискати щось одне з них — це фікція. Можна звітувати, що ми на 90% перекрили схему, але контрабандисти тільки аплодуватимуть і везтимуть іншим напрямком”, – сказав він.

Також Нефьодов підкреслив, що контрабандні схеми на митницях Швейцарії і України однакові, але є різниця в обсягах.

“Схеми існували й існуватимуть завжди. Схеми контрабанди в Швейцарії такі самі, як і в Україні, — питання в обсягах цих схем. Чи є в Швейцарії заниження митної вартості? Є. Але воно становить від загального обсягу імпорту, скажімо, 0,5%, тоді як в Україні — напевне 10%”, – резюмує очільник митниці.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/464848/nefodov-nazvav-try-najbilshi-napryamky-ukrayinskoyi-kontrabandy

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6406