Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Звільнення від сплати ЄП в карантин закінчилось

27.07.2021 10:46
Звільнення від сплати ЄП в карантин закінчилось Звільнення від сплати ЄП в карантин закінчилось

У травні закінчилось звільнення від сплати єдиного податку в карантин і з червня платники податків мусять його сплачувати.

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Запорізькій області.

Як сказано в повідомленні, Законом України від 4 грудня 2020 року № 1072 передбачено пільги для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку першої групи.

Платники єдиного податку першої групи тимчасово звільнялись від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень-травень 2021 року (крім випадків порушення умов застосування першої групи платників єдиного податку).

Що це означає. Єдиний податок «спрощенці» першої групи могли не сплачувати за грудень 2020 року та з січня по травень (включно) 2021 року.

Що змінилось. У травні закінчились преференції для платників єдиного податку першої групи. З червня 2021 року єдиний податок сплачується на загальних підставах.

“Звертаємо увагу платників єдиного податку першої групи на необхідності своєчасної сплати єдиного податку шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця відповідно до п.295.1 ст.295 Податкового кодексу України”, – наголосили податківці.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/497499/zvilnennya-vid-splaty-yep-v-karantyn-zakinchylos

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6409