Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Серія антикризових online-заходів для підприємців

20.03.2020 17:27
Серія антикризових online-заходів для підприємців Серія антикризових online-заходів для підприємців

Як підприємцям поводитися в період карантину? Чи підтримує держава малий і середній бізнес у кризовій ситуації? На які зміни очікувати в майбутньому? Ці та інші питання стануть темою серії антикризових online-заходів Національної бізнес-коаліції, що будуть організовані протягом березня-квітня 2020.

 

23 березня о 15.00 відбудеться перша дистанційна дискусія “Новації законодавства для малого та мікробізнесу у період карантину”. Експерти та лідери асоціацій підприємців з різних регіонів країни розкажуть про законодавчі новації, поточний економічний стан та можливі сценарії подальшого розвитку подій.

 

Долучитися до обговорення буде цікаво представникам бізнес-асоціацій, власникам малого і мікробізнесу, економічним експертам та журналістам. Протягом обговорення можна буде поставити питання у чаті, а також надати з коментар чи пропозицію за погодженням модератора.

ТЕМИ:

 

1. Законопроєкт №3220 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)".

 

2. Фіскалізація. Заміна тотальної фіскалізації на більш оптимальну модель. Статус проєкту. Розрахунки Мінекономіки та незалежних експертів.

 

3. Законопроєкт №2166 “Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо усунення дискримінації за колом платників) - скасування ЄСВ сплячим і сумісникам ФОП. Статус проєкту.

 

Ініціатива реалізується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). Модератор дискусії - Анастасія БакланCIPE. Спікери:

 

  • Олег ГетманЕкономічна експерта платформа
  • Володимир ДубровськийCASE Ukraine
  • Олександр Чумак, Асоціація приватних роботодавців (Харків)
  • Валерій Вєтров, Спілка підприємців Миколаївщини (Миколаїв)
  • Борис Емельдеш, Всеукраїнська професійна асоціація підприємців (Одеса)

 

Участь БЕЗКОШТОВНАреєструйтеся: https://forms.gle/mCyR9xq5hnMMEcrE8 

 

Посилання на веб-кімнату буде надіслано на e-mail за годину до online-включення.

Джерело: https://docs.google.com/document/d/1Gpu8X-QKD46B1OWC7jA8ocrO2DeILg9mDV4DZ9SgNM/mobilebasic?fbclid=IwAR1EbSncnGK_cyoGFCvqaVq57DoqU68TO53mUZBNN3-u3x8teB0dbW8b0Es

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6469