Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Кабміну передадуть 35 ініціатив для антикризової підтримки малого та середнього бізнесу

26.05.2020 13:04
Кабміну передадуть 35 ініціатив для антикризової підтримки малого та середнього бізнесу Кабміну передадуть 35 ініціатив для антикризової підтримки малого та середнього бізнесу

Ініціативи напрацювала міжвідомча робоча група

Міжвідомча робоча група антикризової підтримки малого та середнього бізнесу напрацювала 35 ініціатив. Документ передадуть Кабінету міністрів України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

"Міжвідомча робоча група з розроблення плану антикризових ініціатив для підтримки малого та середнього бізнесу визначила перелік 35 ініціатив, з яких виокремила ТОП-10 пріоритетних. Документ передадуть у Кабінет міністрів України", - вказано у повідомленні.

Так, засідання групи відбулося на базі Мінекономіки за участю представників Міністерства фінансів, Центру економічного відновлення та комітетів ВРУ: бюджетного; фінансів, митної та податкової політики; з питань гуманітарної та інформаційної політики; з питань економічного розвитку.

“Всі ініціативи поділені на 4 головні блоки підтримки українського бізнесу. Це поліпшення доступу до ресурсів, доступ до ринків, дерегуляція та інфраструктура підтримки бізнесу. Половина ініціатив з ТОП-10 належать до дерегуляційного блоку - це найшвидший та дієвий шлях допомогти бізнесу”, - зазначив заступник глави Мінекономіки Дмитро Романович.

Джерело: https://www.rbc.ua/ukr/news/kabminu-peredadut-35-initsiativ-antikrizisnoy-1590478511.html

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6565