Опубліковано на Рада підприємців при КМУ (http://radakmu.org.ua)
Головна → Мінцифри запускає серіал для підприємців про основи фінансової грамотності

31.07.2020 17:04
Мінцифри запускає серіал для підприємців про основи фінансової грамотності Мінцифри запускає серіал для підприємців про основи фінансової грамотності

Міністерство цифрової трансформації України за підтримки IFC та Світового банку запустили освітній серіал “Фінансова грамотність для підприємців”.

Про це на прес-конференції заявила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

“Серіал “Фінансова грамотність для підприємців” унікальний в своєму підході до розуміння базових основ управління фінансами. Його матеріали містять 12 вступних серій, де в простому форматі для підприємців будуть обговорені аспекти управління фінансами разом з експертом бізнес-фінансів і засновником агентства Consulting Solutions Agency Андрієм Якшиним”, – зазначила вона.

Серіал розкриває практичні теми та інструменти для підприємців: що таке виручка, прибуток і операційні витрати, що таке касові розриви і як їх подолати, що таке баланс і чому він важливий, як порахувати точку беззбитковості та інше.

Також в рамках курсу підприємці отримають 11 документів з шаблонами і покрокові інструкції, 8 спеціальних серій, де підприємець разом з експертом на конкретному прикладі зможе побудувати фінансову модель бізнесу в Excel.

Крім цього, учасникам курсу запропонують додатково знайомитися з матеріалами від експертів з приватного сектору щодо залучення грантів, кредитів, інвестицій, а також як відшукати альтернативне фінансування для власного бізнесу.

Джерело: https://news.finance.ua/ua/news/-/475676/mintsyfry-zapuskaye-serial-dlya-pidpryyemtsiv-pro-osnovy-finansovoyi-gramotnosti

©Рада підприємців при КМУ. При використанні материалів сайту посилання на РП при КМУ обов'язкове.
Джерело URL: http://radakmu.org.ua/view/6654