Понеділок, 24 лютого 2020 року Розвиток підприємництва - розвиток держави зареєструватися

ЦИТАТА ДНЯ 10.09.2019 15:05

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду у співпраці з новим складом парламенту поліпшити бізнес-клімат у країні, переглянути трудове законодавство та запровадити єдину систему електронних послуг....-- Президент України Володимир Зеленський
Президент України Володимир Зеленський інші цитати →
СВІЖІ НОВИНИ більше новин → ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ
Запускається Запускається "Дія.Бізнес". Що відомо?
24.02.2020 13:42
Міністерство цифрової трансформації анонсувало запуск платформи для бізнесменів "Дія.Бізнес". Про це повідомляє Telegram-канал додатку "Дія".
коментарів: 0
читати далі →
У Мінекономіки планують реформувати Антимонопольний комітет У Мінекономіки планують реформувати Антимонопольний комітет
24.02.2020 13:35
У Мінекономіки планують провести реформу діяльності Антимонопольного комітету, для цього у квітні проведуть форум, на який запросять експертів. Про це у Facebook повідомив міністр економіки Тимофій Милованов.
коментарів: 0
читати далі →
Мінцифри доопрацювало е-кабінет забудовника Мінцифри доопрацювало е-кабінет забудовника
24.02.2020 13:34
У Міністерстві цифрової трансформації України доопрацювали електронний кабінет забудовника, і тепер він автоматично перевіряє інформацію з реєстру, яку внесли офлайн. Про це віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив на своїй сторінці у FACEBOOK.
коментарів: 0
читати далі →
Милованов розповів про два напрямки реалізації програми Милованов розповів про два напрямки реалізації програми "інвестиційна няня"
21.02.2020 16:59
Програма “Інвестиційна няня” має два напрямки, один з яких вже запущено, зокрема, триває операційна робота. Також наразі уряд розробляє необхідні законопроекти. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов.
коментарів: 0
читати далі →
У Київській області створили Раду інвесторів, - губернатор У Київській області створили Раду інвесторів, - губернатор
21.02.2020 16:57
Рада інвесторів провела перше засідання 19 лютого Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олексій Чернишов виступив з ініціативою створити Раду інвесторів за участю найбільших українських і міжнародних компаній, 19 лютого - рада провела перше засідання. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу КОДА.
коментарів: 0
читати далі →
Дмитро Кулеба офіційно направить ЄС пропозиції України щодо участі в Європейській зеленій угоді Дмитро Кулеба офіційно направить ЄС пропозиції України щодо участі в Європейській зеленій угоді
20.02.2020 17:22
Україна невдовзі офіційно направить ЄС пропозиції щодо своєї участі в реалізації Європейської зеленої угоди, магістрального напряму розвитку ЄС, який передбачає перехід європейського континенту до кліматично-нейтральної економіки до 2050 року. Про підготовку таких пропозицій йшлося у четвер, 20 лютого, у Кабінеті Міністрів України на установчому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань подолання наслідків змін клімату під головуванням віцепрем’єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби.
коментарів: 0
читати далі →
Новому трудовому законодавству бути! Новому трудовому законодавству бути!
20.02.2020 16:39
17 лютого відбувся круглий стіл з питань нового трудового законодавства, за участі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова, Голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, заступниці Міністра економіки Свириденко Юлії, експертів з трудового права, представників аналітичних центрів та представників бізнес-асоціацій УРБ.
коментарів: 0
читати далі →
ТОП-10 товарів українського експорту: більшість — агропродукція ТОП-10 товарів українського експорту: більшість — агропродукція
20.02.2020 16:30
Сільськогосподарська продукція займає лідируючі місця у ТОП-10 товарів, що експортувалися з України в 2019 р. Про це заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства — торговий представник України Тарас Качка повідомив на своїй сторінці в Facebook.
коментарів: 0
читати далі →
Кабмін ухвалив законопроект про зменшення промислового забруднення Кабмін ухвалив законопроект про зменшення промислового забруднення
19.02.2020 13:11
Цей законопроект передбачає інтегрований дозвіл для великих підприємств, які є найбільшими забруднювачами довкілля. Інтегрований дозвіл - це перелік вимог до обсягів забруднення та необхідних заходів для зменшення впливу підприємств на довкілля.
коментарів: 0
читати далі →
Уряд створив Координаційний центр з питань промисловості Уряд створив Координаційний центр з питань промисловості
19.02.2020 13:06
Кабінет міністрів створив Координаційний центр з питань промисловості, мета якого вирішення проблем галузі та запобігання кризовим ситуаціям. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі.
коментарів: 0
читати далі →
1 2 3 4 5 619
НАШІ ПАРТНЕРИ