Президент України Віктор Янукович підписав указ про створення Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва. Іншим указом Глава держави призначив на посаду голови цієї посади Михайла Бродського. Відповідний указ розміщений на сайті Глави держави.

"Утворити Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва", - сказано в указі.

Крім того, президент вказав внести в схему організації та взаємодії центральних органів виконавчої влади, затвердженої указом президента України від 9 грудня 2010 N1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади" (із змінами, внесеними указами від 6 квітня 2011 N370 і від 30 червня 2011 N717) ряд змін.

"Розділ II після абзацу" Державна служба України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань "доповнити абзацом такого змісту:" Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва; пункт 1 розділу IV після абзацу "Державна служба статистики Україна »доповнити абзацом такого змісту:" Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва ", - сказано в указі.

Також президент доручив Кабінету Міністрів України у місячний строк подати проект положення про Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.