Леонід Козаченко– Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Президент ВГО "Українська аграрна конфедерація". 1991 - начальник управління сільськогосподарського маркетингу та ліцензій Міністерства сільського господарства України. 1991 - генеральний директор АТ "Украгробізнес". 2000 - генеральний директор ТОВ "Агроленд". 2001-2002 - віце-прем’єр міністр України з аграрних питань. 1997-2002 - президент ліги підприємців АПК. 2002 - президент ВГО "Українська аграрна конфедерація". 2005-2006 - радник Президента України. Президент товарної біржі "Українська ф’ючерсна біржа". Віце-президент Українського Союзу промисловців та підприємців. Член Ради національних асоціацій товаровиробників при КМУ, Голова Громадської Ради при Міністерстві економіки України, член колегії Міністерства аграрної політики України, заступник голови Громадської Ради при Міністерства аграрної політики України., Заслужений працівник сільського господарства України. Член наглядової ради US-UkraineBusinessCouncil. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України таОрденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Громадянство

громадянин України

 

Число, місяць і рік

народження

 

14 травня 1955 року

Місце народження

село Веприк, Фастівського району, Київської області

Освіта

вища, Українська сільськогосподарська академія, 1977 рік, інженер-механік, Всесоюзна академія зовнішньої торгівлі (Москва), 1991 рік, економіст зовнішньої торгівлі.

Науковий ступінь,

вчене звання

не має

Володіння мовами

українською, російською, англійською – вільно.

 

Нагороди, почесні звання

 

Заслужений працівник сільського господарства України - 1998 рік,                                                Почесна грамота Верховної Ради України

Орден князя Ярослава Мудрого Vступеня – 2009 рік

 

Загальний стаж роботи

 

з 1972 року

Депутат ради

ні

Стягнення

не має

Трудова діяльність:

 

09.1972-09.1977

студент Української сільськогосподарської академії

10.1977-06.1978

завідувач центральної майстерні цукрорадгоспу Кожанського цукрокомбінату Київської області

06.1978-08.1979

головний інженер колгоспу „Більшовик” Фастівського р-ну, Київської обл.

08.1979-05.1980

зав. відділом Фастівського МК ЛКСМУ

05.1980-02.1983

перший секретар Фастівського МК ЛКСМУ

02.1983-12.1986

голова колгоспу „Шлях до комунізму” Фастівського р-ну, Київської обл.

12.1986-09.1988

зав. сільгоспвідділом Фастівського міському КПУ

09.1988-06.1991

Всесоюзна академія зовнішньої торгівлі (Москва)

08.1991-10.1991

начальник управління сільськогосподарського маркетингу і ліцензій Міністерства сільського господарства УРСР

10.1991-12.2000

генеральний директор СП „АТ "Украгробізнес"

12.2000-06.2001

генеральний директор ТОВ "Агроленд"

06.2001-11.2002

віце-прем'єр-міністр України

10.2003-03.2004

президент товарної біржі "Українська ф'ючерсна біржа"

01.2004-03.2005

голова Спостережної ради ЗАТ „Агроленд”

03.2005-02.2006

Радник Президента України

12.2002 –даний час

президент ВГО "Українська аграрна конфедерація"

05.2010  - даний час

Голова Ради підприємців при КМУ