від 19.07.2011

№391

 

Про створення регіональної

ради підприємців в Донецькій

області

 

   З  метою залучення суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємців до участі у реалізації в області державної регуляторної політики і державної політики у сфері підприємництва, запровадження прозорого механізму їх участі у підготовці проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань підприємницької діяльності, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.05.2011 № 526 «Про утворення регіональних рад підприємців в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі», керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та статтями 19, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

  1. Утворити регіональну раду підприємців в Донецькій області та затвердити її персональний склад (додається).

 

  2. Управлінню інформаційної політики та з питань преси (Таранова), головному управлінню економіки облдержадміністрації (Бірюкова), забезпечити постійне інформування громадськості про діяльність регіональної ради підприємців в Донецькій області шляхом розміщення інформації на веб-сайті облдержадміністрації.

 

 3. Рекомендувати міським головам, головам райдержадміністрацій сприяти участі суб’єктів підприємництва – членів регіональної ради підприємців в Донецькій області у її засіданнях.

 

 4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації в строк до 01.09.2011 організувати внесення на погодження облдержадміністрації Положення про регіональну раду підприємців в Донецькій області.

 

 5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації:

- від 31.08.2009 № 444 «Про створення регіональних галузевих рад підприємців»;

- від 27.08.2010 № 506 «Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 31.08.2009 № 444».

 

 6. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головне управління економіки облдержадміністрації, контроль - на в.о. заступника голови облдержадміністрації Черенкову М.А.

 

Голова облдержадміністрації                                                                 А.В. Шишацький