Склад

регіональної ради підприємців в області

 

Балицький

Володимир Васильович

-

голова правління Житомирського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців (за згодою)

 

Бас

Катерина Михайлівна

 

-

приватний підприємець Коростен- ського  району (за згодою)

 

Бірюлін

Роман Юрійович

 

-

приватний підприємець, директор ТОВ «ОРВІ», депутат Попільнянської районноїради(за згодою)

 

Бутенко

Сергій Григорович

-

голова правління об’єднання організацій роботодавців Житомирської області, директор державного підприємства «Житомирський ремонтно-механічний завод», депутат обласної ради (за згодою)

 

Водерацький

Юрій Валентинович

-

голова Спілки підприємців Житомирщини, член Ради спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України (за згодою)

Гладиш

Олександр Миколайович

-

директор ДП «Радомишльське лісомисливське господарство», депутат обласної ради (за згодою)

Головач

Андрій Миколайович

-

директор ПП «Альфа Гранд» смт.Іршанськ Вол.-Волинського району (за згодою)

Горба

Володимир Станіславович

 

-

виконавчий директор ПАТ «Лезниківський кар’єр» Вол.-Волинського району (за згодою)

 

Демчик

Євгеній Олександрович 

-

голова Житомирської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів (за згодою)

 

Диняк

Сергій Васильович

 

-

генеральний директор ТОВ «Юнігран» Малинського району (за згодою)

 

Дідківський

Володимир Олександрович

-

директор агрофірми «Єрчики» Попільнянського району, депутат обласної ради (за згодою)

Долєжа

Геннадій Георгійович

 

-

приватний підприємець м. Житомира (за згодою)

Дюдін

Олег Олександрович

 

-

приватний підприємець, депутат районної ради, член місцевої галузевої ради підприємців Любарського району (за згодою)

Зінчук

Георгій Іванович

 

-

директор ПМП «Спецтунельбуд»  Коростишівського району (за згодою)

 

Казаков

Сергій В’ячеславович

 

-

генеральний директор ТОВ «Рихальський завод сухого молока» Ємільчинського району (за згодою)

Капінус

Олексій Григорович

-

голова спілки підприємців Романівського району(за згодою)

Караєв

Вагиф Талибович

-

директор приватного підприємства «Древконтракт» Овруцького району (за згодою)

Кириченко

Володимир Володимирович

 

-

комерційний директор ТОВ «Квінта», голова громадської організації «Малинський громадський актив»           м. Малин (за згодою)

 

Коваль

Марина Василівна

-

регіональний координатор Житомирської філії Європейської Бізнес Асоціації (за згодою)

 

Крігер

Леонід Фрідріхович

-

генеральний директор ПАТ «Житомирремхарчомаш» м. Житомир (за згодою)

Кузнєцов

Юрій Миколайович

-

голова Житомирського міського об
’єднання громадян  «Спілка підприємців «Відродження», член Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України (за згодою)

Ліпецький

Володимир  Леонович

 

-

член ради підприємців з питань промисловості м. Бердичева, директор ТОВ «Бердичівпиво» (за згодою)

 

Ломаков

Григорій Миколайович

-

генеральний директор СП «Іскор» Коростишівського району, депутат обласної ради (за згодою)

Лось

Леонід Францович

 

-

приватний підприємець, заступник голови Спілки підприємців у Червоноармійському районі (за згодою)

 

Лугина

Володимир Васильович

 

-

директор приватного підприємства «Рембудсервіс» Ємільчинського  району (за згодою)

Лухтан

Олексій Іванович

-

член комісії з питань бюджету, економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва громадської ради при облдержадміністрації (за згодою)

 

Матіяш

Віктор Броніславович

-

директор ДП «Житомирський лісгосп» Житомирського району (за згодою

Медецька

Світлана Андронівна

-

приватний підприємець Нов.-Волинського району  (за згодою)

 

Мігей

Олександр Юрійович

-

приватний підприємець, голова торгово-виробничої ради підприємців у Баранівському районі (за згодою)

Невмержицький Володимир Миколайович

-

голова громадської організації роботодавців Лугинського району (за згодою)

 

Остапчук

Василь Іванович

-

приватний підприємець, голова громадської організації «Новоград-Волинська ліга бізнесу» (за згодою)

Онопрієнко

Валерій Васильович

-

голова Житомирської громадської організації «Рада керівників підприємств та підприємців м.Житомира», голова правління ВАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» (за згодою)

 

Пастовенський

Володимир Євгенович

-

приватний підприємець Андрушівського району (за згодою)

 

Підлісний

Анатолій Леонідович заступник

 

-

голова районної громадської організації «Конгрес роботодавців Черняхівщини», директор ПП «Алант» (за згодою)

 

Покляченко

Віталій Віталійович

-

директор ТОВ «Магія комфорту» м.Житомира, член Житомирської обласної асоціації енергоефективних технологій (за згодою)

Прокопчук

Валерій Вікторович

-

директор Житомирського молодіжного центру розвитку підприємництва, член Житомирської обласної організації «Рада молодих підприємців України» (за згодою)

Прохоренко

Світлана Костянтинівна 

-

голова правління Брусилівського      районного споживчого товариства (за згодою)

Райковський

Геннадій Мечиславович

 

-

голова правління Асоціації роботодавців транспорту Житомирської області (за згодою)

 

Романчук

Юрій Олександрович

 

-

приватний підприємець, депутат районної ради Радомишльського району (за згодою)

 

Рубан

Олена Сергіївна

-

приватний підприємець Бердичівського  району (за згодою)

 

Свинарчук

Тетяна Іванівна

-

голова ради підприємців Чуднівського району (за згодою)

 

Сейко

Світлана Ігорівна

-

директор консалтингової фірми «Студіо Інвест» м. Житомир (за згодою)

 

Холявицька

Валентина Володимирівна

-

приватний підприємець Народицького району (за згодою)

Цехмейструк

Галина Сергіївна

-

приватний підприємець Ружинського району (за згодою)

 

Чорний

Олександр Миколайович

-

приватний підприємець м. Бердичева (за згодою)

Шавловський

Микола Петрович

 

-

голова Новоград-Волинської міської ради підприємців, директор ПП «АРХ- Студія» (за згодою)

 

Ярмолюк

Руслан Володимирович

 

-

приватний підприємець, голова громадської організації «Рада підприємців міста Коростеня» (за згодою)

 

Заступник голови – керівник

апарату державної адміністрації                                           О.А. Никитюк