Додаток

до розпорядження голови облдержадміністрації

від 12липня 2011 року

№ 661/0/5-11

 

 

Склад регіональної ради

 підприємців при Львівській обласній  державній адміністрації

 

 

1.    

БАБЕНКО

Василь Дмитрович

директор ТзДВ «Галант» (м. Броди)

2.    

БАБІЧ

Михайло Юрійович

віце-президент «Discovery Drolling Equipment LTD»

3.    

БАРАН

Микола Михайлович

генеральний директор ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів»

4.    

БЕРМЕС

Зиновій Миколайович

голова Асоціації роботодавців Львівщини

5.    

БОБРИШОВ

 Анатолій Миколайович

генеральний директор АТ «Львівський хімічний завод»

6.    

БУБЕС

Юрій Григорович

голова ради директорів ВАТ «Концерн-Електрон»

7.    

ВИСОВСЬКИЙ

 Ігор Іванович

директор науково-виробничого підприємства «ІМВО»

8.    

ГАЙЛІНГЕР

 Вернер

генеральний директор  ДП «LEONI»

9.    

ГОЛОВНЯ

Роман Олександрович

директор ПАТ «Славутич, GarlsbergGroupЛьвівська пивоварня»

10.            

ГРИБАЛЬСЬКИЙ Володимир Іванович

голова правління ВАТ «Львівський завод фрезерних верстатів»

11.            

ГУК

 Олександр Петрович

голова правління ЗАТ НВО «Термоприлад»

12.            

ДЕМИДОВ

 Олег Олександрович

генеральний директор ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія»

13.            

ДЕНИС

 Олег Мирославович

виконавчий директор ТзОВ «SoftServe»

14.            

ДЕРКАЧ

 Василь Михайлович

генеральний директор АТЗТ «Світанок»

15.            

ДУБІЛЬ

 Роман Ярославович

директор НВП «Техприлад»

16.            

ЗАЙОНЦ

Анджей

комерційний директор СП «Кроно – Львів»

17.            

ЖУК

 Олександр Євгенович

комерційний директор ТзОВ «ГалПЕТ/ІнтерПет»

18.            

КАГУЙ

 Володимир Іванович

голова правління ВАТ «Львівський інструментальний завод»

19.            

КАРАЇМ

Володимир Степанович

генеральний директор ТОВ «Компанія «Дністер»

20.            

КАРПІНСЬКИЙ

Зіновій Євстахович

генеральний директор ТОВ «Екран»

21.            

КОВТОК

Віктор Петрович

генеральний директор ПАТ «Шкіряне підприємство «Світанок»

22.            

КОЛТУН

Мирослав Володимирович

голова правління ВАТ «Конвеєр»

23.            

КОРОНЧЕНСЬКИЙ Євстахій Володимирович

генеральний директор ДП «ФАКРО-Львів»

24.            

КОРОПЕЦЬКИЙ Михайло

директор СП «СІГМА»

25.            

КОСТІВ

 Мирон Андрійович

голова правління ПАТ «Іскра»

26.            

КРАТЮК

 Петро Броніславович

директор ТОВ «Орус»

27.            

КРИШТАЛЬ Володимир Петрович

голова Асоціації роботодавців та підприємців м.Борислава та смт. Східниця

28.            

КУЗЕМСЬКИЙ

Роман Васильович

голова правління АТ «Трембіта»

                              29.

КУШИНСЬКИЙ

Василь Васильович

директор СП «Олнова»

                                    30.

ЛАТИНСЬКИЙ

Борис Михайлович

директор ВАТ «Дослідно-механічний завод «Карпати»

                                     31.

ЛОБОДА

Роман Богданович

голова наглядової ради ТзОВ «Фірма «Радар»

                                    32.

МАРУЩАК

 Аіда

радник голови правління ПАТ «LAFarge– Цемент»

                                    33.

НАКОНЕЧНИЙ

Ярослав Іванович

голова наглядової ради ТзОВ «Росан – Пак»

                                    34.

НИКОЛАЙЧУК

Лев Миколайович

голова правління ВАТ «Львівський експериментальний механічний завод»

                                    35.

ОРИНЯК

Наталія Романівна

директор СП «Лаура»

                                    36.

ПАБИРІВСЬКИЙ Віктор Володимирович

віце-президент ПрАТ «Львівський проектний інститут»

                                    37.

ПРИЙМАК

Ганна Іванівна

директор Українсько-Бельгійського СП «УКОН»

                                     38.

ПРИШКО

Леонід Андрійович

генеральний директор ТзОВ«Просто добрий хліб»

                                     39.

РИВАК

Іван Миколайович

голова Львівського обласного обєднання організацій роботодавців

                                     40.

РУЩИШИН

Ярослав Іванович

генеральний директор ВАТ «TROTTOLA»

                                     41.

СЕКЕЛИК

Ігор Дмитрович

генеральний директор НВП «Завод техніки зв’язку і автоматики»

                                    42.

СКРИПНИК

Олексій Олексійович

генеральний директор ТзОВ «ELEKSSoftware»

                                     43.

СМАКУЛА

Юрій Мирославович

генеральний директор ТзОВ «ЕЛЬГРАФ»

                                     44.

СМУК

Ростислав Теодорович

генеральний директор «НВПП «Спаринг-Віст-Центр»

                                    45.

СОРОКА

Ростислав Юрійович

віце президент конфедерації ділових кіл Львівщини

                                      46.

СРІБНИЙ

Василь Михайлович

голова регіональної науково-промислової Асоціації «Галавто»

                                      47.

СУШКО

Іван Ількович

голова правління ПАТ «Львівагромашпроект»

                                     48.

ТИТИКАЛО

Михайло Федорович

голова наглядової ради ВАТ «Кохавінська паперова фабрика»

                                     49.

ЧЕМЕРИС

Михайло Іванович

голова правління Червоноградське ВАТ «Калина»

                                    50.

ШЕВЦІВ

Богдан Михайлович

генеральний директор ТзОВ «ВЕЕМ металавтопром»

                                    51.

ЮРИНЦ

Тарас Степанович

директор ТзОВ «Гульдман-Україна»

 

 

Заступник голови – керівник

апарату обласної державної

адміністрації                                                                       О.В. ГУЗАР