СКЛАД

регіональної ради підприємців

при обласній державній адміністрації

 

1.        

АГАВЕРДІЄВ

Анар Фаіддінович

 

президент товариства з обмеженою відповідальністю «Наша Олія», член Ради Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація» (за згодою)

 

2.        

АНІСТАРОВА

Олена Миколаївна

1-й заст.

 

виконавчий директор Спілки підприємців Харківської області

(за згодою)

 

3.        

БАЙРАК

Ігор Володимирович

 

засновник приватного підприємства «Теплоград», член Асоціації теплотехнічних компаній України (за згодою)

 

4.        

БУГАС

Дмитро Миколайович

 

приватний підприємець

м. Харкова (за згодою)

 

5.        

ВЕРКУШ

Дмитро Михайлович

 

виконавчий директор Харківської обласної молодіжної організації «Союз молодих підприємців»

(за згодою)

 

6.        

ГАПОНИК

Світлана Володимирівна

 

голова ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ПЕЧЕНІЗЬКОГО РАЙОНУ

(за згодою)

 

7.        

ГОРДІЄНКО

Михайло Пилипович

 

директор товариства з обмеженою відповідальністю «Міжнародне інформаційно-консультативне агентство «МІКА» (за згодою)

8.        

ГРИГОР’ЄВ

Василь Васильович

 

виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «ГРАНІТ» Федерації роботодавців України

(за згодою)

 

9.        

ГУЛЯЄВ

В’ячеслав Іванович

 

генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-кондитерська група «Лісова казка» (за згодою)

 

10.    

ЗАДОРОЖНА

Лариса Петрівна

 

директор приватного підприємства «Берізка», голова місцевої галузевої ради підприємців з питань торгівлі та діяльності ринків

м. Первомайського (за згодою)

 

11.    

ЗАПОРОЖЧЕНКО

Олександр Володимирович

 

приватний підприємець, депутат Ізюмської районної ради, заступник голови громадської ради при Ізюмській районній державній адміністрації

(за згодою)

 

12.    

ЗВЄРЄВ

Віктор Олександрович

 

президент Харківської торгово-промислової палати (за згодою)

 

13.    

КОВАЛЕНКО

Віктор Іванович

 

директор відкритого акціонерного товариства «Савинський цукровий завод»

(за згодою)

 

14.    

КРИШТОП

Олександр Леонідович

 

президент Харківського регіонального відділення СПІЛКИ ПІДПРИЄМЦІВ МАЛИХ, СЕРЕДНІХ І ПРИВАТИЗОВАНИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

(за згодою)

 

15.    

КУЛІНІЧ

Олег Васильович

 

голова правління громадської організації «Центр розвитку бізнесу» (за згодою)

16.    

НАБОКА

Едуард Євгенович

 

виконавчий директор Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіональне відділення Всеукраїнської громадської організації «Український Союз промисловців і підприємців» (за згодою)

 

17.    

ПОРОШИН

Сергій Михайлович

 

президент Спілки підприємців Харківської області (за згодою)

 

18.    

ПРИСЕДСЬКА

Алла Андріївна

 

голова Харківської обласної профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг, голова правління Харківського об'єднання підприємців торгівлі та громадського харчування «Торгова єдність»(за згодою)

 

19.    

РУБАНЕНКО

Леонід Іванович

 

голова об’єднання організації роботодавців Харківщини

(за згодою)

 

20.    

СИРОМОЛОТ

Едуард Анатолійович

 

президент Харківської громадської організації «ЄВРОРЕГІОН «СЛОБОЖАНЩИНА»

(за згодою)

 

21.    

СКУРАТОВИЧ

Євгенія Кузьмівна

 

член Ради Асоціації роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України (за згодою)

 

22.    

ТЕСЛЕНКО

Сергій Анатолійович

 

голова ОБ’ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (за згодою)

 

23.    

ТКАЧОВ

Денис Станіславович

 

директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва (за згодою)

 

24.    

ШЕВЦОВ

Сергій Олександрович

 

виконавчий директор Представництва «Тім Інтернешнл Сервізес, Інк.», представник Європейської Бізнес Асоціації

(за згодою)

 

25.    

ШИЯН

Вадим Васильович

 

генеральний директор Харківської обласної асоціації птахівничої промисловості «Харківптахопром» (за згодою)