Співорганізатори заходу: Конфедерація Будівельників України (КБУ), Український інститут публічної політики (УІПП), Українська Федерація Індустрії Безпеки (УФІБ) та Український союз пожежної та техногенної безпеки (УСПТБ). До участі у підготовці та проведенні цього круглого запрошуються усі зацікавлені громадські та неурядові організації.

Впродовж круглого столу планується обговорити плюси та мінуси джерел фінансування, політики будівництва нових та реконструкції існуючих об’єктів, передбачених у проекті Стратегії розвитку Києва до 2025 року, з точки зору перспектив для бізнесу та пересічних громадян. Особливу увагу буде приділено тому, як пропозиції учасників круглого столу від бізнесу та громадських організацій можуть бути враховані, як взагалі побудувати механізм участі різних зацікавлених сторін у формуванні та реалізації міської політики.

Для включення в документи круглого столу Ваших зауважень та пропозицій щодо змісту та формату проекту Стратегії пропонуємо надсилати їх до 07.10.2011 р. на одну з електронних адрес: секретаріат КБУ:     office@kbu.org.ua;  секретаріат УІПП:  office@uipp.org.ua ;  секретаріат УФІБ:   ufib@ufib.com.ua;  секретаріат УСПТБ:    office@usptb.org

Круглий стіл відбудеться 9 листопада 2011 року з 10:00 до 13:00 у готелі «Київ» за адресою: вул. Грушевського 26/1.

Координатор робочої групи: Дмитренко Наталія

тел./факс: +380 44 284-12-16

моб.: (067) 548-74-48

e-mail: ufib@ufib.com.ua