Прес-реліз

Федерація роботодавців Києва відкриває представництво в Лондоні

11 листопада 2011 року Федерація роботодавців Києва відкриває офіційне  представництво Об’єднання   організацій   роботодавців  «Федерація  роботодавців  м.Києва» у  Лондоні.

 В урочистому заході візьмуть участь:

- Надзвичайний та Повноважний Посол України в Сполученому Королівстві Великобританії та Північної Ірландії – Володимир Хандогій;

- представники бізнес-спільноти та громадських організацій Великобританії;

- підприємці з України;

- представники місцевих та українських ЗМІ.

Головною метою діяльності нового представництва Федерації роботодавців Києва є відкриття нових інвестиційних можливостей її членам. Зокрема представництво у Лондоні сприятиме організації прямих контактів українських бізнесменів та міжнародних інвесторів, надаватиме допомогу у підготовці документів українським компаніям для їх виходу на міжнародні ринки капіталів, а також доводитиме до відома потенційних міжнародних інвесторів інформації про суть діяльності та реальний фінансовий стан українських компаній.

Захід відбудеться за адресою: 50 Broadway, St James’sPark, London, SW1 0RG.

Початок о 17:00

Запрошуємо Вас взяти участь в заході.

З питань акредитації просимо звертатися:

У Києві до Юлії Бенцлер (097) 946-76-54

У Лондоні до Алли Стегнач 0044 207 15 244 56

  

Для інформації:

Об’єднання   організацій   роботодавців  «Федерація роботодавців Києва» – неприбуткова громадська організація, що об'єднує територіальні і галузеві організації роботодавців, роботодавців – юридичних осіб та громадські організації, статутними завданнями яких є представництво та захист прав та інтересів роботодавців.

 

www.frk.kiev.ua