10 листопада о 11-00 у приміщенні Федерації роботодавців України за адресою: м.Київ, вул. М.Коцюбинського,1, 4 поверх, зал засідань, відбудеться робоча нарада з представниками всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців та національних галузевих асоціацій товаровиробників, бізнесу, під час якої будуть обговорені, зокрема, наступні питання:

1.Стан надання аналітичних матеріалів з проблемних питань розвитку окремих галузей та галузевих опитувальників.

2.Розгляд отриманих пропозицій національних асоціацій товаровиробників та галузевих асоціацій щодо доцільності змін діючих митних тарифів.

3.Формування обґрунтованої позиції роботодавців на засідання Міжвідомчої робочої групи стосовно вивчення питання внесення змін до ставок увізних мит у рамках угод Світової організації торгівлі.

4.Проведення консультацій щодо визначення тематики, формування порядку денного, встановлення механізмів та визначення матеріалів, потрібних для  проведення круглих столів з питань змісту положень Угоди щодо створення Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС та можливих наслідків її впровадження для економіки України, що планується провести за участі Мінекономрозвитку на базі Федерації протягом наступних 6 календарних місяців.

5. Формування переліку питань, пов’язаних із Змістом положень Угоди щодо створення Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, що викликають інтерес роботодавців і потребують ретельного вивчення під час ознайомлення з повним пакетом документів, що знаходиться в обмеженому доступі.

6. Інші питання зовнішньоекономічної діяльності (антидемпінгові та спеціальні розслідування).

У разі Вашої зацікавленості просимо Вас підтвердити Вашу участь або участь представників Ваших організацій та надати підтвердження до 9-00 10 листопада 2011 р. на електронну адресу: kontrolevich@fru.org.ua  або на факс – (044) 251-70-14,  251-70-62.