Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу всіх галузей, спеціалістів з управління персоналом, рекрутерів, керівників корпоративних університетів і департаментів навчання, професіоналів в сфері підбору, адаптації та навчання персоналу, HR-аналітиків взяти участь у засіданні Круглого столу «Кадровий менеджмент в МСБ», який проходитиме у м. Миколаєві 11 жовтня 2018 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.
Організатор круглого столу – Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв.
Круглий стіл «Кадровий менеджмент в МСБ» надасть можливість обговорити впровадження сучасних технологій управління персоналом в компаніях, підвищення якості ведення бізнесу та відповідності європейським стандартам. Основні питання, які будуть розглянуті на заході: низька обізнаність фахівців з HR та управління персоналом, особливості ринку праці регіону, потреба підвищення культури ведення бізнесу. Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідними вітчизняними експертами та консультантами з питань HR-менеджменту.
Участь у круглому столі є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. При відборі учасників надаватиметься перевага представникам МСБ, спеціалістам з управління персоналом, рекрутерам, керівникам корпоративних університетів і департаментів навчання, професіоналам в сфері підбору, адаптації та навчання персоналу, HR-аналітикам.
Вартість участі покриває Європейський Союз в рамках ініціативи EU4Business.

Заповнити аплікаційну форму можна за посиланням.

Дата проведення: 11 жовтня 2018 року
Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9
Час проведення: 10:00 – 17:00 *9:30 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава.

Під час проведення круглого столу буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали, харчування. Програма реалізується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і фінансується в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.Робочі мови круглого столу – українська та російська.

Контактна особа: Ольга Раку, керівник освітніх програм Центру підтримки бізнесу м. Миколаїв tel.: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45 email: bsc-mykolaiv@biz.mk.ua