Нормалізувати цінову політику таксі і легалізувати тіньові таксомоторні перевезення можна буде тільки після закінчення Євро - 2012. Про це під час прес-конференції заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.

   "Ми знаємо цю проблему. Більше того, ми вважаємо, що повинні на неї вплинути. Але вплинути на неї швидко не зможемо. На це є кілька причин. Одна з них - необхідність удосконалення законодавства та регулювання ринку. Тому що сьогодні, значна кількість таксомотор перевезень - це тіньовий бізнес. І треба його легалізувати", - заявив Попов.

   Попов зазначив, що внесення змін до законодавства та легалізація таксомоторних перевезень - це проблема другого півріччя цього року: "ми почали консультації з перевізниками, для того, щоб відпрацювати наші кроки і зміни нормативної законодавчої бази, які приведуть до формування цивілізованого ринку, який забезпечить безпеку проїзду, нормальну цінову політику, визначить умови ринку на справедливі конкурентні умови. Я повинен сказати, що в цьому порядок ми наведемо і у нас буде порядок на цьому ринку. Але найближчим часом ми вплинути не зможемо", - сказав Попов.