МГО Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів оголошує про проведення || Українського Податкового Форуму 2011, який відбудеться 1 грудня 2011 року в Києві.


Мета: Український Податковий Форум було започатковано у 2010 році з метою активної участі представників державних структур, податківців, представників бізнесу, бухгалтерів-практиків та аудиторів у процесі створення зрозумілого та сприятливого податкового середовища в Україні, а також з метою налагодження ефективної взаємодії між органами державної влади та бізнесом у питаннях оподаткування.


Учасники: власники та перші особи українських та міжнародних компаній, фінансові директори, головні бухгалтери, податкові контролери та менеджери, представники державних органів, міжнародні експерти у галузі оподаткування.


Програма: Програма форуму складатиметься з трьох секцій. Під час першої секції будуть представлені доповіді спікерів від державних органів України, регуляторів фінансової сфери та іноземних експертів з різних країн світу. Друга секція включає виступи провідних фахівців українських та міжнародних компаній, в яких буде висвітлено практичний досвід у застосуванні норм ПКУ та останні зміни до нього. Під час третьої секції відбудуться податкові дебати за участю представників ДПС, юристів, аудиторів та представників бізнесу.